January 24, 2021

Mezotelióm

Mezotelióm

Samsung Galaxy S6 a S6 Edge konečne dostane Google Best Android Os

Samsung Galaxy S6 a Galaxy S6 Edge sú najlepšie a najnovšie zariadenia Android. niektoré verejné absencia slotu Micro Sd karty a non-odnímateľný problém s batériou je telefón už na najnovšie, verzia Android na Google.

Najnovšia Verzia, Android 6. 0 Marshmallow má vydanie 3 mesiac pred Nexus a Samsung nebol rýchly prijať.

ten čas Android 6. 0A rôzne Beta samsung na zahalené vysoko aktualizovať verziu Android pre dva mobilné telefóny.

Spoločnosť samsung oznámila od februára 15th, Galaxy S6 dostane aktualizáciu Android a ďalšie zariadenie Android bude čoskoro nasledovať. Spoločnosť tvrdí, že v odhalenom čase bude Galaxy Note 5 a S6 Edge + časti nadchádzajúcej vlny Marshmallow release. samsung Galaxy S6 a S6 edge majú hardvérová konštrukcia je rovnaká len málo drobné hardvérové rozdiely v oboch. vnútorná konštrukcia tiež rovnaký, procesor, snímač kamery, veľkosť batérie a RAM.

HTC UK tiež odštartuje svoju aktualizáciu Marshmallow, aby odomkol jedno zariadenie M9,bolo by to v USA. spoločnosť za Google Nexus 5x oznámila v októbri 2015, že začína roll z marshmallow.

Najnovšia Verzia Android 6. 0 majú zahŕňať upgrade Marshmallow, s Galaxy S6 Edge prijímať na vylepšenú obrazovku a nové funkcie obrazovky edge.

V tomto snímku scrren môžete vidieť, že Samsung Galaxy S6 edge má väčšiu obrazovku a väčší obsah aplikácie.

Galaxy S6 edge users povolenie majú prispôsobiť v deviatich panelov, zahŕňajú okraj a aplikačné panely. Nový Okraja panelu je široký až 550px pre rýchle informácie a skratky menu a aplikácie.

Spoločnosť zároveň oznámila, že spolupracuje s rôznymi inými spoločnosťami na posilnenie funkčnosti jeho Okraja obrazovky, Financie, Yahoo, Yahoo news, Yahoo športové aktivity a mnoho ďalších, ktoré sa dodávajú s už aktualizované. je pravdepodobné, že niektoré funkcie nadchádzajúce Galaxy S7 edge model. tie sú tiež spustiť na Android 6. 0 Marshmallow z krabice.