November 25, 2020

Mezotelióm

Mezotelióm

Sennheiser HD-280 Pro slúchadlá recenzia

V Sennheiser HD 280 Pro Slúchadlá sú dynamické stereo slúchadlá schopné dodávať presné a lineárny zvuk útlmu hluku až do 32 decibel. Nikdy nebudete mať šancu sťažovať sa na kvalitu zvuku tohto slúchadla Sennheiser.

Recenzia slúchadiel Sennheiser HD-280 Pro vám predstaví niektoré ďalšie pozoruhodné prvky produktu.

Už viete, že slúchadlá HD-280 Pro dosahujú pomerne vysokú kvalitu zvuku. To bolo umožnené určitými kritériami. Prvým z nich je čistý signál zariadenia, ktorý je čiastočne umožnený vďaka bezkyslíkovej medenej kabeláži, ktorá je v ňom obsiahnutá. Basy slúchadiel sú presné a kontrolované, aby sa zabezpečilo, že zvuk nedosiahne po tlmení.

Na rozdiel od mnohých spotrebiteľských slúchadiel dostupných na trhu, ktoré spôsobujú stratu detailov, slúchadlá HD-280 Pro poháňajú vyššie frekvencie s úplnou ľahkosťou a dokonalosťou.

Možno sa vám však nebude páčiť Zvuková fáza tohto modelu Sennheiser; prichádza s pomerne úzkym zvukovým štádiom, ktorý môže niektorých používateľov sklamať.

Ďalšou pozitívnou vlastnosťou slúchadiel je, že je dodávaný s odporom 64 Ohmov. To znamená, že nebudete musieť mať zosilňovač na používanie zariadenia.
Ľudia, ktorí používajú slúchadlá, majú za cieľ, aby zvuková stopa, ktorú počúvajú, dosiahla bez toho, aby bola zriedená vonkajším hlukom. V Sennheiser HD 280 Pro Slúchadlá určite nebolo možné akéhokoľvek rozptýlenia zvuku, ale stále budete sluchu nie tak významné množstvo mimo hluku s slúchadlá.

Až doteraz Táto recenzia slúchadiel Sennheiser HD-280 Pro vás primárne informovala o pozitívach produktu; všetko o slúchadlách však nie je dobré. Slúchadlá môžu spôsobiť vážne problémy pre ľudí s veľkými hlavami. Bude sedieť, ak máte veľkú hlavu, čo môže byť veľmi nepríjemné a môže vám pokaziť hudobný zážitok.